KURUMSAL

ekib1-compressor

Endüstriyel alanda faaliyet göstermekte olan RoofTech Endüstriyel Çatı ve Cephe Kaplama Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; yapı kabukları üzerine uzmanlaşmış kadrosu ile yatırımcılara, müşavir ve müteahhit firmalara hizmet vermektedir. Referansları arasında birçok ünlü markanın endüstriyel yapıları bulunmaktadır.

RoofTech uzmanlık alanı olan sandviç panel uygulamaları, yerinde uygulama çatı (TPO-PVC-FPO-EPDM), kenetli sistem (titanyum çinko, bakır, boyalı galvaniz-alüminyum) çift kat trapez, Bemo, Kalzip gibi halterli sistem çatı ve cephe kaplama uygulamaları yer almaktadır. Özgün detay-yalıtım, çözümü kendine ait aksesuar hattı ve özelleşmiş bükümleri ile yapınızın en estetik formuna dönüşmesine olanak sağlar.

RoofTech uygulama ve malzeme satışı hizmetleri dışında, yapılacak olan üretimin kimyasına yapınızın kullanım amacına göre; fonksiyonel, bölgenizin iklim şartlarına uygun, ekonomik, estetik ve mukavim çözümler sunmaktadır. Ayrıca çatı-cephe örtüsü seçimi konusunda projelendirme ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Su, ısı ve ses yalıtımı ile ilgili birçok sektöre hizmet veren, yapılarda yalıtım kadar estetiğe de önem veren RoofTech; detayların bütün farkları oluşturduğuna olan inancı ile memnuniyetiniz için çalışmaktadır.
Saygılarımızla…

ekib2-compressor

VİZYONUMUZ

Doğa ile savaşan değil bir parçası olmayı başarmış insan odaklı ekonomik yaşam kabukları üretmek .


MİSYONUMUZ

İş dünyası ve insan yaşamının gereksinimleri ile doğal kaynakların sürdürülebilirliği arasında denge kurarak ekonomik çevresel ve toplumsal boyutları ile bugünden geleceğe uyumlu projeler yapmak.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Su, ısı ve ses yalıtımı ile ilgili birçok sektöre hizmet veren, yapılarda yalıtım kadar estetiğe de önem veren RoofTech®; detayların bütün farkları oluşturduğuna olan inancı ile memnuniyetiniz için çalışmaktadır.

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001

iso9001-compressor
Kalite Yönetim Sistemi

ISO 14001

cevreyonetim-compressor
Çevre Yönetimi Belgemiz

OHSAS 18001

is-sagligi1-compressor
İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Belgemiz

Marka Tescili

marka-tescil-compressor
Markamız TPE tarafından tescillenmiştir.

Sanayi Sicil Belgesi

Rooftech Endüstriyel Sanayi Sicil Belgesi
Sanayi Sicil Belgesi